אלי הילמן

יום כיף - אף פעם לא מעייף!

ממש כמו האנטילופות באפריקה או הפינגווינים באנטרקטיקה - גם בני האדם חיים בקבוצות. דרך חיים זו מלווה אותנו לאורך כל חיינו - במשפחה, בבית הספר, בצבא ואף בעבודה. למרות שלא תמיד היחסים השוררים בין חברי הקבוצה הם האידיאלים ביותר, לא צריך מיד להרים ידיים! יחסים בין אנשים, ובמיוחד בתוך קבוצה מסוימת, הם תמיד ברי שיפור, ותמיד ניתן להפוך אותם לטובים וחזקים יותר. אבל לפני שתזמינו את הפסיכולוגית התורנית של המשרד, יש לנו הצעה אחרת בשבילכם - ימי גיבוש.

יום כיף בחווה החקלאית - חוויה אמיתית!

אנו, בחווה חקלאית, מאמינים שהדרך לחיזוק הפיתוח העצמי והקשרים הבין קבוצתיים היא באמצעות פעילות בשם ODT. פעילות זו, אשר משלבת בתוכה העצמה של יכולות הקבוצה, תוך כדי למידה עצמית, משולבת על ידי פעילויות מאתגרות ומהנות, שמרכיבות כל יום כיף שאנו עורכים. פעילויות אלו שמות דגש על התקשורת בין חברי הקבוצה באמצעות משימות, הכוללות שיתוף פעולה, עבודת צוות, עמידה בתנאי לחץ, ועוד אתגרים רבים שעל חברי הצוות לעבור יחדיו.

ימי גיבוש - ליהנות תוך כדי למידה

יום כיף בחווה החקלאית הוא חוויה, הכוללת בתוכה פעילויות מעולם הטבע והחקלאות, ומאפשרת למשתתפים בה להתנסות במשימות, שלא זוכים לבצען בכל יום: חילוץ טרקטור מן הבוץ, חליבת פרות, קטיף פירות, רעיית עיזים ועוד. כמובן שבכל יום כיף מסתתר גם מוסר השכל - בסיום הפעילות חברי הקבוצה זוכים לנתח את שעבר עליהם באותו היום, כיצד הם עבדו כקבוצה, ומה הם יכולים לעשות בכדי לשפר את המצב.

יום כיף קצת אחרת...

ישנם הרבה דרכים לנהל יום כיף או ימי גיבוש. אפשר לבלות יום בבריכה, או לצאת לטיול בטבע, אך אפשר גם להעביר את היום בצורה קצת יותר מאתגרת ומקורית...
  • אין דרך נפלאה יותר לגבש קבוצה מאשר באמצעות מוסיקה. בחווה החקלאית אנו מציעים פעילויות, כגון סדנת קצב ותנועה ושירה בציבור המשלבים כיף, הנאה, והמון שמחה תוך כדי אינטראקציה עם שאר חברי הקבוצה, אשר לוקחים חלק בעניין.
  • קבוצה שמתפקדת טוב נמדדת בצורה הטובה ביותר, כאשר היא נמצאת במצבי לחץ. לכן, מה יותר טוב מאשר תחרות בין קבוצות שישדרגו לכם כל יום כיף. אנו מציעים "קרב סכינים": תחרות בין הקבוצות מי תכין את הארוחה הטובה ביותר!
ישנן עוד פעילויות רבות ונוספות בחווה החקלאית, אשר כולן יגרמו לכם כיף והנאה, ויסייעו לגיבוש שלכם ושל חבריכם.
 


מורה פרטיימי גיבושהקמת חברה בחו"לאימון אישיהתמקדותימי גיבוש
אלי הילמן- סדנאות ODT והנחיית קבוצות